קבוצת UMI, יבואנית שברולט, קאדילק ואיסוזו חונכת אולם תצוגה חדש למותגי שברולט קאדילק ואיסוזו בעיר. אולם התצוגה החדש ענק ומרשים! באולם תוכלו למצוא עשרות רכבים חדשים ממותגי היבואן UMI, ולקבל חוויית רכישה יוצאת דופן. תושבי אשדוד שיגיעו לאולם החדש, שנמצא ברחוב היהלומים 9 אשדוד, יגלו את אולם התצוגה הגדול ביותר של קבוצת UMI בישראל וייהנו מחניית לקוחות גדולה ורחבה.

 

הקמת האולם החדש מהווה בשורה לתושבי העיר והסביבה כאשר בנוסף למותג שברולט, לראשונה מגיע גם מותג היוקרה האמריקאי קאדילק. במתחם נפרד בתוך האולם, המבקרים ימצאו את סדרת הXT של קאדילק, ה-SUV's המובילים של המותג, הכוללים מנועי טורבו, טכנולוגיה חדשנית, אבזור מפנק ורכבי 7 מקומות.

 

גם מותג סרטיפייד נוחת בעיר הנמל, המותג מציע רכבים מיד ראשונה פרטית באחריות יבואן. מגוון הדגמים הגדול כולל, רכבי שברולט, קאדילק ואיסוזו וכן מבחר עצום של רכבים מבעלות קודמת משלל מותגים. כל הרכבים המוצעים למכירה זוכים לסינון קפדני, לבדיקות תקינות מעולות, להשבחה חסרת תקדים ונמכרים עם אחריות יבואן לשנה! סרטיפייד מעניק אפשרויות רכישה ייחודיות ומגוונות לתושבי אשדוד והסביבה: טרייד-אין, מימון ופריסת תשלומים נוחה.

 

במקביל לפתיחת האולם החדש, קבוצת UMI חונכת גם מרכז שירות חדש בעיר- 'אוטוקאר'. מרכז שירות מתקדם ומורשה למותגי שברולט, קאדילק ואיסוזו. במרכז השירות החדש תיהנו משירות מקצועי ביותר הנסמך על נסיון רב שנים והיכרות עם כל דגמי הרכב. במרכז השירות הממוקם באזור התעשייה הצפוני בעיר, נעשה שימוש בציוד החדשני ביותר לטיפול מקצועי ומהיר וכל זאת תוך שימוש בחלפים מקוריים ואיכותיים העומדים בתקני היצרן.