רשת מרכזי השירות של UMI

ב- UMI SERVICE, רשת המוסכים המורשים של UMI יודעים להעניק למכונית שלך את הטיפול הנכון.

 

כן, עכשיו את\ה יכול\ה ליהנות מן העוצמה, הידע והמחויבות המקצועית, בכל מוסך שרות שתגיע\י אליו.

 

UMI SERVICE – רשת המוסכים המורשים של UMI, פורסת עבורך רשת כוללת של איכות, שירות, מקצוענות, אמינות ואחריות. בסיס הנתונים הממוחשב שלנו מאפשר לנו להעלות את כל פרטי ההיסטוריה המוטורית של רכבך, בכל מקום שתגיע\י אליו, לאתר את הבעיה ולפתור אותה בצורה המקצועית ביותר. ברשת המוסכים המורשים של UMI, תמצא\י את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחומם ובמידה ותזדקק\י לחלקי חילוף ואביזרים – עומד כאן לרשותך מגוון רחב ביותר של חלפים איכותיים ובטיחותיים, בעלי תאימות מלאה לרכבך – כאלה העונים על תווי התקן המחמירים ביותר, אשר ישמשו אותך באחריות ולאורך זמן.

 

UMI SERVICE – עוד מוצר איכות מבית UMI, למיקסום השירות, האיכות והיעילות, למירב שביעות הרצון שלך, הלקוח.

חבילת שירות כוללת

 100,000 לקוחותינו, הנוהגים לבקר ברשת המוסכים המורשים של UMI SERVICE, נהנים מחבילת שירות כוללת, המבטיחה להם טיפול מקצועי, אמין ואיכותי. פעילות רשת המוסכים המורשים נועדה ליצור נאמנות אצל הלקוח ולשמור על רמת שירות גבוהה, הגינות, חדשנות מתמדת, זמינות ומחירים תחרותיים. 

פריסה ארצית בכל מקום וזמן

 ברשת UMI SERVICE 36 מוסכים מורשים בפריסה ארצית, מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, המעניקים לכל דגמי UMI פתרונות מקצועיים לכל בעיה ומעניקים לך ולרכבך רשת בטחון בכל מקום ולכל מטרה ביעילות, מקצוענות, באיכות וכמובן...בשירות ללא פשרות.

לאיתור מרכז השירות הקרוב למקום מגוריך הכנס\י לאתר השירות http://umigroup.co.il/ או חייג 3505*.

מחויבים למקצוענות

ברשת UMI SERVICE , מובטח לך ולרכבך הטיפול המקצועי והאמין ביותר. אנשי המקצוע שלנו הם מהטובים בתחומם בארץ, עוברים דרך קבע השתלמויות תקופתיות ומקיימים תקשורת מקצועית שוטפת של ייעוץ, בקרה ופיקוח של ג'נרל מוטורס. רשת UMI SERVICE עומדת בכל תקני האיכות המחמירים וצוותיה מורשים להגיש שירות וטיפול מטעם היצרנים: שברולט, קדיאלק ואיסוזו.

מידע ממוחשב, מיידי ומדויק

ב- UMI SERVICE מקבלים אותך כמו מכר\ה ותיק\ה. לכל מוסך מורשה שתיכנס\י אליו, בכל מקום בארץ, פרטי מכוניתך, על כל ההיסטוריה ה"מוטורית-רפואית" שלה, יופיעו מיד על צג המחשב ויאפשרו את מתן הטיפול האישי, הממוקד, המדויק והמקצועי ביותר. UMI SERVICE זה הבית שלך. אתר האינטרנט לשרותך http://umigroup.co.il/

הצעת מחיר

כתוב לנו

נסיעת מבחן

אנחנו בפייסבוק

שולחים...
X
לתיאום נסיעת מבחן מלא את הפרטים:
תודה,הפרטים התקבלו בהצלחה!
נציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
משהו השתבש
נסה שוב
שולחים...
X
להצעת מחיר מלא את הפרטים הבאים:
תודה,הפרטים התקבלו בהצלחה!
נציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
משהו השתבש
נסה שוב
שולחים...
X
ליצירת קשר מלא את הפרטים הבאים:
תודה,הפרטים התקבלו בהצלחה!
נציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
משהו השתבש
נסה שוב