דברו איתנו
איזור אישי
magnifying glass
תוצאות עבור:
לכל התוצאות
הנבחרת של שברולט

אני מסכים/מה לקבל הטבות, מידע שיווקי ודברי פרסומת
success icon
תודה, נהיה איתך בקשר ממש בקרוב
יש להזין את כל השדות
העלנו אתר חדש ומתקדם. האתר נמצא בתקופת הרצה ייתכנו אי דיוקים, ליקויים ותקלות. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית. במידה שמצאתם ליקויים או טעות באתר – נשמח להערותיכם בצ'ט באתר

שברולט טראוורס 2016

הרינו להודיע לכל הלקוחות בעלי רכב מתוצר שברולט דגם טראוורס שנת ייצור 2016

כי יצרנית הרכב, חברת ג'נרל מוטורס, הודיעה על קיומה של תקלת בטיחות סדרתית (recall) לחלק מהמכוניות מדגם זה, שנובע מהאפשרות לליקוי במערכת החשמל (מנוע חשמלי למגב שמשה קדמית), שעלול לפגוע בתפקוד הרכב.

 

לקוח שירצה לבדוק האם רכבו נכלל בקריאה החוזרת,ולהזמין מראש תור לאחד ממרכזי השירות, יוכל לעשות זאת בעזרת אפליקציה ייעודית אשר מאפשרת ללקוח להזמין תור למוסך במקרה שרכבו נכלל בקריאה החוזרת. ניתן למצוא את האפליקציה באתר האינטרנט של חברתנו, http://chevrolet.co.il/, תחת הלשונית: אודות השירות - שירותיRECALL , או לחילופין להתקשר למוקד שירות הלקוחות של UMI, בטלפון 03-9534455, שלוחה 1.

 

על פי חוק הקריאה החוזרת תבוצע ללא תשלום במרכזי השירות של UMI בלבד. מומלץ לתאם מראש עם המוסך את מועד התיקון באמצעות אתר האינטרנט או למול המוסך. רשימת המוסכים מפורסמת באתר האינטרנט של החברה.

לכל בעלי הרכבים מתוצר זה תישלח הודעה בכתב.

על פי תקנה  306(א( לתקנות התעבורה, התשכ"א -1961, בעל רכב שלא יבצע בפועל את תיקון תקלת הבטיחות הסדרתית בתוך 6 חודשים ממועד משלוח ההודעה בכתב, משרד התחבורה לא יחדש את רישיון הרכב ולא תתאפשר העברת בעלות.