דברו איתנו
איזור אישי
magnifying glass
תוצאות עבור:
לכל התוצאות
הנבחרת של שברולט

אני מסכים/מה לקבל הטבות, מידע שיווקי ודברי פרסומת
success icon
תודה, נהיה איתך בקשר ממש בקרוב
יש להזין את כל השדות
העלנו אתר חדש ומתקדם. האתר נמצא בתקופת הרצה ייתכנו אי דיוקים, ליקויים ותקלות. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית. במידה שמצאתם ליקויים או טעות באתר – נשמח להערותיכם בצ'ט באתר

מחירון חלפים

  • נכנסים לרשת UMI SERVICE ומרווחים בגדול! חלפים איכותיים, בעלי תאימות מלאה לרכב, במחירים תחרותיים, עמידה בסטנדרטים המחמירים של ג’נרל מוטורס ו – UMI, מלאי חלפים ואספקה בזמינות גבוהה, מחסני חלפים בפריסה ארצית שעות פעילות ארוכות, מרכז תמיכה טכנית במוסכים.
  •  ל – UMI מרכז לוגיסטי משוכלל, המגבה סניפים בפריסה ארצית ומכיל מגוון ענק של חלקי חילוף, מספק רמת שירות גבוהה ביותר ומבצע שינוע מספר פעמים ביום, לרשת UMI SERVICE ברחבי הארץ.

כבר כמעט 100 שנה שחברת ACDelco מקבוצת ג’נרל מוטורס, מהווה חלק אינטגרלי מההיסטוריה המוטורית של ארה”ב. מוצריה המתקדמים קובעים את הרף העליון של סטנדרטי האיכות בתעשיית הרכב העולמית והיא צברה מוניטין של חברה הדוגלת בבטיחות מחמירה ואמינות מן הדרגה הראשונה.

ACDelco מייצרת למעלה מ – 70,000 חלפים העומדים בתווי התקן המחמירים של ג’נרל מוטורס וכוללים מגוון רחב מאוד של מוצרים. מדי חודש, היא שולחת לרחבי העולם 36,000 טונות של חלקי חילוף, ומספרים אלו נמצאים בעלייה מתמדת, כמו גם השאיפה להגיע להישגים חדשים של מצוינות, אמינות ובטיחות.

תוצר רכב תוקף וחלות אחריות מחיר לצרכן מלאי מוצרי התעבורה סוג תאור מספר קטלוגי פרטי היבואן
אנא הזן את פרטי החיפוש
לא נמצאו תוצאות
מחפש תוצאות...
;